Browse By

Jak nám může internet pomoci s vyjetím do zahraničí?

            Asi každý někdy snil o tom vyjet do zahraničí. Je to adrenalin z nových věcí, nová zkušenost a člověk opravdu pozná, co je to samostatnost. Je mnoho zemí, kam by se mladý člověk rád podíval. Problém je ale v tom, že student nemá dostatek zkušeností a peněz, aby si mohl zařídit všechny potřebné věci, jako jsou třeba letenky, ubytování apod.
            Řešením jsou agentury či programy, které pomáhají studentům plnit si své sny. Je tu mnoho druhů takových společností. Vysvětlím Vám, jak fungují, jaké jsou jejich výhody a nevýhody, abyste si mohli vybrat, která Vám bude nejvíc vyhovovat.
německá vlajka

Společnosti, které Vám zařídí brigádu v zahraničí

Takových společností najdete na internetu opravdu mnoho. Výhoda těchto společností je ta, že Vám zařídí brigádu v Londýně, v New Yorku či v Madridu, aniž byste Vy museli přímo kontaktovat zaměstnavatele a procházet vyčerpávajícími přijímacími řízeními, ale samozřejmě to má háček. Za tyto služby si společnosti účtují nemalé peníze, ke kterým musíte ještě přičíst letenky, ubytování a stravu.

Au pair pobyty

            Tato práce se hodí pro všechny, kteří se zajímají o děti a chtějí se zároveň učit jazyky. Najdete si webové stránky agentury, která zařizuje au pair pobyty, zvolíte si destinaci, pošlete životopis a čekáte. Pokud se zalíbíte nějaké rodině, kontaktuje Vás. Vaším úkolem bude starat se o děti a pečovat o jejich domácnost po určitou dobu. Dostáváte za to kapesné, stravu a ubytování. Délka pobytu se většinou pohybuje kolem půl roku až roku. Nevýhodou je to, že rodiny většinou přijímají jen dívky a chlapce většinou až od dvaceti let.
letadlo Condor

Post animátora v hotelech

            Tato práce je perfektní pro studenty, kteří nevědí, co mají dělat přes celé léto. Najděte si stránky, které nabízejí spojení s hotelem, kde by se mohl uplatnit animátor, zaregistrujte se, pošlete svůj životopis a čekejte, zda si Vás vybere nějaký hotel jako animátora. Tato práce zahrnuje komunikaci, práci s dětmi a vystupování před lidmi. Pokud nejste stydliví a máte rádi komunikaci, jděte do toho! Jediné, co si hradíte, je letenka tam a zpět. Nevýhodou pro někoho může být komunikace s turisty.          
 

Jak nám může internet pomoci s vyjetím do zahraničí?
3.2 (63.33%)6